niedziela, 16 sierpnia 2015

Streetcom Poczuj wszystko

Jakiś czas temu otrzymałam paczuszke ambasadora z Streetcom !

Skyn Prezerwatywy ! 


W paczce znajdowało się opakowanie Prezerwatyw w oryginalnym opakowaniu zapakowanych po 10 sztuk, oraz próbki do rozdania dla znajomych i bliskich.


 Oczywiście wszystkie próbki zostały rozdane wraz z ulotkami ! 
  • Reklamując te prezerwatywy opisywałam je tak jak firma opisała, ale to niżej zamieszczę.
  • Prezerwatywy których nie czuć, sprawiają że nie masz nic na sobie, idealne rozwiązanie dla młodych osób które nie chcą mieć czegoś " sztucznego" na sobie tylko czuć wolność i mega przyjemność. Ten produkt im to zapewni w 100 % !

  • Cena nie jest wysoka w porównaniu do innych marek które dają efekt sztuczności niestety.
  • Prezerwatywa nie ma zapachu, ani żadnych prążków na sobie, ale to nie jest żadnym minusem. Każdy lubi coś innego. Najlepsze zabezpieczenie, w satynowym czarnym opakowaniu.

  • Szata graficzna mogła by się zmienić gdyż może i satyna jest super w dotyku, ale aby zachęcić do zakupu, trzeba coś zrobić aby przyciągać uwage, czyli opakowanie - wiecej kolorów które przyciągną nabywców do zakupu oczywiście.

Opis producenta :
SKYN® to rewolucyjne prezerwatywy wyprodukowane z naukowo opracowanego materiału o nazwie poliizopren. Ponieważ poliizopren nie zawiera lateksu kauczuku naturalnego, prezerwatywy SKYN® są bardziej miękkie i naturalne w dotyku. Zapewniają przez to doznania zupełnie inne od tych, które znaliśmy do tej pory.
Klinicznie udowodniono, że prezerwatywy SKYN® potęgują doznania i dają odczucie, jakby nie mieć nic na sobie. Naprawdę, 97% osób, które wypróbowały prezerwatywy SKYN®, poleca je znajomym*. Warto je wypróbować!
SKYN® Original:
  • Rewolucyjna prezerwatywa premium z poliizoprenu
  • Doskonałe połączenie wytrzymałości najlepszego lateksu z delikatnością ultracienkiej prezerwatywy
  • Szerokość: 53 mm

Mała rzecz , a daje tyle przyjemności ! #‎SKYN‬ ‪#‎feeleverything‬ ‪#‎poczujwszystko‬

1 komentarz: