sobota, 9 marca 2013

BingoSpa- recenzja

Witam Was wszystkich, moja wczesna pora wstawania chyba ponownie wraca dzisiaj juz przed 6 się obudziłam, pogoda za oknem jest okropna, i ma się tak utrzymywać do końca marca, może chociaż na święta będzie słonecznie. A dzionek zaczynam od :
Gorącej herbatki z cytrynką oraz prince polem mlecznym, no a jak napisałam w temacie będzie dzisiaj recenzja kosmetyku który dostałam w ramach współpracy z blogami od firmy BingoSpa.

Mała informacja na temat BingoSpa :

BingoSpa to międzynarodowa marka oferująca ponad 300 produktów z całego świata. Kosmetyki BingoSpa wyrabiane są ręcznie, łącząc w sobie ducha natury, wiedzę i doświadczenie płynące ze starych receptur oraz współczesne wymagania dotyczące produkcji i bezpieczeństwa. Bardziej niż na papierowych certyfikatach, zależy nam, aby każdy zaangażowany w tworzenie i rozwijanie BingoSpa miał poczucie odpowiedzialności i świadomość ważności celu działania. A celem tym jest dać Ci niespotykane możliwości pielęgnacji ciała. Chcemy, aby BingoSpa czyniło Cię piękniejszą i pomagało dłużej zachować młodość, byś mogła z łatwością realizować swoje życiowe wyzwania.

Produktem który opisze to Kolagenowa śmietanka pod prysznic 300 ml / cena 8 zł

Opis produktu ze strony :
Śmietanka BingoSpa zawiera czysty kolagen i ekstrakty z morskich alg.
Kolagen stanowi 1/3 całkowitej masy białek tworzących tkankę skórną i jest jej najważniejszym składnikiem.

Po 25 roku życia, w komórkach skóry zaczyna ubywać kolagenu, słabną włókna kolagenowe - powoduje to z czasem utratę jędrności i elastyczności skóry. Aby utrzymać skórę w doskonałej kondycji, zachować jej zdrowy i młodzieńczy wygląd, należy systematycznie dostarczać jej kolagenu. 

Algi morskie zawierają proteiny, polisacharydy, polifenole, lipidy, witaminy oraz mikro i makroelementy. Zawierają także chlorofil, chinony, fitosterole i poliaminy. Algi morskie zawierają w sobie wiele białek występujących w NMF czyli naturalnym czynniku nawilżającym. Zapewniają przez to optymalne nawilżenie skóry i nadają jej miękkość oraz elastyczność.Kolagenowa śmietanka BingoSpa pod prysznic o kremowej konsystencji i subtelnym zapachu, to rytuał - relaks dla zmysłów i przyjemność dla skóry - delikatnie myje i pielęgnuje, pozostawiając skórę odżywioną i nawilżoną.
Moja Opinia na temat przetestowanego produktu :
Produkt który otrzymałam ma na celu nawilżenie skóry i nadanie jej miękkości, i sprawdziło się to w moim przypadku, produkt bardzo nawilżył moją skórę i nadał jej w pewien sposób elastyczności, skóra bardzo się odżywiła, i stosuje podczas każdego mycia ten właśnie o to produkt, pachnie intensywnie takim mydlanym zapachem, bardzo mi się podoba i utrzymuje się na ciele bardzo długo, pieni się wystarczająco, jednym małym minusem jest to że trzeba go odkręcać, produkty pod prysznic dla mnie powinny być otwierane szybko i łatwo, ale może za jakiś czas firma wprowadzi inne otwarcie. Produkt jest warty swojej ceny gdyż jest bardzo niska, i za taki produkt który dostarcza bardzo fajnych efektów.


3 komentarze:

 1. chetnie bym kupila
  dobra recenzja
  x
  x
  x

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy produkt, choć opinie na jego temat są dość podzielone :)

  OdpowiedzUsuń