środa, 13 marca 2013

Mania na perfumy !

 Może zacznę od tego że zaczyna się powoli układać w moim życiu i wszystko wraca do normy, trochę musiałam posiedzieć nad sobą i przemyśleć wszystkie decyzje i doszłam do bardzo miłych wniosków, i bardzo miłych nowych znajomości, z których bardzo się ciesze, a stało się wszystko na całkowitym "spontanie" i jest bardzo pięknie jak w mojej bajce małej.
Od zawsze prześladuje mnie mania na zakup perfum i poznawanie nowych zapachów, na początku były słodkie zapachy, potem aromat kwiatowy. Wszystkie się skończyły dzisiaj Playboy się wykończył a dzisiaj moja przesyłka którą zamówiłam w Poniedziałek a dziś była już do odebrania. Więc na stronie rossnetu online zamówiłam 2 perfumy:

1. Star Nature, Guma balonowa, Woda toaletowa dla kobiet 70 ml

2. Star Nature, Wata cukrowa, woda toaletowa dla kobiet 70 ml

Cena jest bardzo ciekawa 11,99 zł To że cena jest tak niska bardzo mnie zdziwiło ponieważ co to może być za 12 zł, no ale jest to produkt o pięknym zapachu i co dziwne utrzymuje się długo na ubraniu, dzisiaj zamawiam jeszcze o zapachu Truskawek z bitą śmietaną. Też pochwale się zapachem, i chyba zakupie cały zapas tych perfum, bo tak mi się spodobały, Ten o zapachu gumy balonowej jest tak jak dawny Bi- es for fun club nigdy nie umiałam znaleść drugiego takiego i jednak jest !

2 komentarze:

  1. Wydaje mi się, że to raczej nie moje zapachy, mają słodkie nazwy, a ja wolę właśnie kwiatowe. Mam nawet swoich faworytów Celebre i incandessence z Avonu

    OdpowiedzUsuń